Zámkové dlažby

V prípade akýchkoľvek otázok nám zavolajte

STYROBUD MODERNO™

Terasová platňa STYROBUD MODERNO™ je štýlový návrh vytvorený pre modernú architektúru domov, kancelárskych budov a verejných objektov. Vďaka nej sa dá na terasách, príjazdových cestách, nádvoriach či námestiach vytvoriť elegantný a jedinečný priestor. Platňa STYROBUD MODERNO™ sa odlišuje hladkou textúrou povrchu s protišmykovými vlastnosťami. Hrany s mikrofazetou jej dodávajú surový charakter, ktorý perfektne ladí s minimalistickou architektúrou. Dlažba je dostupná v 3 formátoch, ktoré umožňujú vytvárať pravidelné kompozície.

Rozmery

Farebnosť

Hrúbka 6 cm

Odporúčané použitie:
– Pohyb chodcov
– kolesové vozidlá

STYROBUD RESTO™

Vkusná ušľachtilá zámková dlažba, brúsená alebo vyplachovaná, STYROBUD RESTO™ je určená pre zákazníkov, ktorí si cenia úsporný dizajn. Využívajúc obdĺžnikové a štvorcové prvky série RESTO™, ktoré sú dostupné v rôznych farbách, dajú sa vytvoriť harmonické vzory predstavujúce štýlové doplnenie priestorov okolo domu.

Rozmery

Farebnosť

Hrúbka 6 cm

Odporúčané použitie:
– Pohyb chodcov
– kolesové vozidlá

STYROBUD VENO™

Dlažba sa vynikajúco hodí na rôzne plochy okolo domu, príjazdové cesty či terasy. Veno ponúkame v rôznych odtieňoch. Bohatá kombinácia foriem a odtieňov vytvára priam neobmedzené možnosti zariadenia priestoru okolo domu. Vďaka Veno vaša investícia bude skutočne praktická a predovšetkým bude vynikajúco vyzerať.

Rozmery

Farebnosť

Hrúbka 6 cm

Odporúčané použitie:
– Pohyb chodcov
– kolesové vozidlá

STYROBUD QUADRI™

QUADRI je odpoveďou na trendy súčasnej architektúry – jednoduchá, veľká forma dostupná v troch formátoch. Navrhované riešenie bude fungovať ako v modernom usporiadaní, tak aj v projektoch zameraných na klasiku. Ďalšou výhodou Quadri je jeho veľký formát a hrúbka 6 cm.
V ponuke sú 3 FORMÁTY a 4 možnosti usporiadania: Quadri 100×100, Quadri 80×80, Quadri 80×40 a kombinácia Quadri 80×80 s Quadri 80×40.
Ideálne na veľkú terasu, chodník, cestu alebo altánok!

Rozmery

Farebnosť

Hrúbka 6 cm

Odporúčané použitie:
– Pohyb chodcov
– kolesové vozidlá

Prečo si vybrať ploty od nás

Našou prioritou je spokojnosť zákazníka a kvalita výrobku. U nás si môžete vybrať rôzne vzory betónových plotov, prakticky bez údržby s možnosťou náteru fasádnou farbou s takmer neobmedzenou životnosťou. Ponúkame betónové ploty z kvalitného vibrovaného betónu.

“Túto firmu môžem len odporúčiť..pán, ktorý s nami riešil výstavbu plotu, bol milý a veľmi nám pomohol pri rozhodovaní”

Marek P.

“Ďakujem za rýchle vybavenie. Všetko prebehlo tak ako sme sa dohodli. Som maximálne spokojný s Vašou prácou. Doporučujem každému.”

Jozef C.

Pin It on Pinterest

Share This