Modulové oplotenia

V prípade akýchkoľvek otázok nám zavolajte

STYROBUD FINI™

Modulové betónové oplotenie Styrobud FINI™ je produkt, ktorý je mimoriadne obľúbený v dnešnej modernej architektúre. Sleduje najnovšie trendy a v súčasnosti je jedným z najčastejsím voleným spôsobom oplotenia. systém hladkého oplotenie Styrobud FINI™ je vyrobený z hladkých modulárnych blokov. Všestrannosť nášho plotu umožňuje zákazníkovi vyskladať si oplotenie podľa vlastných predstáv. Naše hladké oplotenie Styrobud fini vždy splynie s okolím. Tento materiál dokáže odolať nepriaznivým vplyvom poveternostných podmienok a mechanickým poškodeniam, čo predlžuje jeho trvácnosť a pomáha zachovať estetický vzhľad. Moderný charakter plotu Styrobud FINI™ zaručuje jednoduchý a vkusný dizajn, ktorý s geometrickou presnosťou ladí s okolím. Modulové tvárnice sú dostupné v deviatich odtieňoch. Ich hladký povrch s jemnou líniou spojov spolu vytvára harmonický celok a dodáva celému systému luxusný charakter.

Jednotlivé bloky nášho systému je možné využiť aj ako prvky drobnej architektúry – kvetináče, múriky, palisády.

 

Farebné alternatívy

Agát

Kapucino

Pieskový

Oceľovo biely

Grafit

Korten

Bianco

Jednotlivé komponenty

FINI™ PF1 prvok stĺpa 36/36/20

FINI™ PF3 prvok stĺpa/múrika 50/20/20

FINI™ DF3 strieška plochá 50/20/5

FINI™ DF1 strieška plochá 36/36/5

Prečo si vybrať ploty od nás

Našou prioritou je spokojnosť zákazníka a kvalita výrobku. U nás si môžete vybrať rôzne vzory betónových plotov, prakticky bez údržby s možnosťou náteru fasádnou farbou s takmer neobmedzenou životnosťou. Ponúkame betónové ploty z kvalitného vibrovaného betónu.

“Túto firmu môžem len odporúčiť..pán, ktorý s nami riešil výstavbu plotu, bol milý a veľmi nám pomohol pri rozhodovaní”

Marek P.

“Ďakujem za rýchle vybavenie. Všetko prebehlo tak ako sme sa dohodli. Som maximálne spokojný s Vašou prácou. Doporučujem každému.”

Jozef C.

Pin It on Pinterest

Share This